Upravit stránku

Popis procedury:

Péče s vyšším efektem proti předčasnému stárnutí je určena především pro náročnější, stresovanou a zatíženou pokožku, na které jsou již více znatelné prokreslené linie, prohlubující se mimické vrásky a lehce klesající tendence obličejových kontur. K této proceduře využíváme speciální řadu produktů společnosti Biodroga Institut.

Komu především antistresovou péči doporučujeme:

Pokožce s viditelnými projevy předčasného stárnutí zhruba od 30. roku věku a více, kdy je již ten pravý čas na její vnitřní stimulaci a aktivaci ve smyslu zpomalení a pozastavení procesů stárnutí.

Účinné látky:

  • Vysoce koncentrovaný extrakt z kaviáru se skládá z minerálních látek a proteinů, které oddalují proces předčasného stárnutí pleti a podporují vazbu vlhkosti.      
  • Sheabutter je přírodní tuk, známý také pod pojmem bambucké máslo, získaný z ořechů stromu Shea lisováním za studena. Pomáhá pokožce vázat vodu a chrání před jejím přesušením. Výrazně zjemňuje a vyhlazuje její strukturu.
  • Repair Komplex aktivuje přirozenou funkci obnovy buněk. Ochrání před poškozením pleti způsobeným světelnými paprsky i oxidačními procesy. Navýší vlastní schopnost opravy pleti až o 30 %. Procesy stárnutí jsou zpomaleny a linie i vrásky jsou viditelně zmírněny.

Jak ve výsledku působí:

Kdy nedoporučujeme:

  • v případě alergie, přecitlivělosti na uvedené účinné látky,
  • poškozená kůže, onemocnění kůže,
  • kožní defekty.

Délka trvání procedury: 60 min./45 min.

Cena: 700 Kč/ 60 min.

NAPOSLEDY V ROCE 2017