Upravit stránku

V rámci naší kliniky, zaštítěné pod Léčebnými lázněmi Bohdaneč, nabízíme léčebné i relaxační proceduryestetickou péči a alternativní medicínu

Krása, zdraví i relaxace

V léčebných procedurách naleznete různé blahodárné terapie pro vaše zdraví - procedury v oboru termoterapie, pohybové a fyzikální terapie, koupele a léčebné masáže. 

Relaxační procedury jsou připraveny pro váš dokonalý odpočinek těla i mysli. Užít si můžete relaxační koupele, voňavé zábaly, úžasné masáže i odpočinek ve wellness zóně.  

Estetická péče pomáhá ke zlepšení vzhledu vaší pleti díky procedurám zaměřeným na její obnovu, hydrataci či antistresovou péči. Dále můžete využít unikátní přístroj Vanquish me, který nahrazuje liposukci a to zcela bezbolestně.       

Alternativní léčba respektuje principy západní, ale také tradiční čínské medicíny. Neléčí jen příznaky nemoci, ale její zárodek a vyvaruje se lékům. V této oblasti poskytujeme celostní muzikoterapii, biorezonanční metody BICOM a iridologii.

Volně dostupné procedury vs. konzultace s lékařem

Všechny relaxační a estetické procedury si můžete zakoupit zcela volně, oproti tomu na některé léčebné procedury bude potřeba podstoupit vstupní lékařskou prohlídku nebo konzultaci s lékařem z důvodu možných kontraindikací. Více o lékařské prohlídce naleznete v této sekci