Upravit stránku

Popis procedury:

Celostní medicína biorezonanční metody Bicom je jedna z metod, která dokáže výrazně pomoci při léčbě jak akutních, tak i chronických nemocí je biorezonance, která svými speciálními a systematickými postupy odstraňuje zátěže na biofyzikální úrovni. Je to metoda založená na teorii, že každá látka, buňka, či předmět má svou jedinečnou frekvenci a vytváří elektromagnetické vlnění, které se dá změřit a jeho vlivy využívat i v medicíně. Je to efektivní, jemná, terapeutická metoda, která je v harmonii s přírodou a nepůsobí žádnou bolest. Je to metoda bez léků a vedlejších účinků s možností léčby běžně neléčitelných chorob. Tato metoda pracuje na principech kvantové fyziky a zaměřuje se nejen na prevenci, ale především na odhalení často i skrytých příčin onemocnění a její následnou léčbu tak, aby se efektivně aktivovala samoléčící schopnost organismu. Jedná se o využití principů západní medicíny, tradiční čínské medicíny, moderní technologie a kvantové fyziky k eliminaci příčin onemocnění. Dle světové statistiky jsou ¾ všech pacientů  chronicky nemocní a tak se do popředí zájmu dostává funkční metoda čerpající z oblasti kvantové fyziky. Biorezonance díky své technologii neléčí pouze tělo, ale zároveň i duši, pohlíží na člověka jako na celek tvořený nejen buňkami, tkáněmi a orgány, ale i rozumovými a emočními projevy

Jak metoda funguje?

Zdravý organismus může fungovat teprve tehdy, když funguje správná komunikace a výměna informací mezi buňkami. Pokud je komunikace mezi buňkami narušena (např. přítomností těžkých kovů, jedů, bakterií, virů, atd.), přenos informací mezi buňkami je narušen a projeví se to symptomy, které nám signalizují nemoc. Nemocné tělo nemá pro své uzdravení potřebné množství informací. U člověka se to většinou projeví nejdříve v psychické rovině, následuje pokles výkonnosti, který může skončit chronickou únavou a vyčerpaností. V případě, že tento stav u člověka trvá delší dobu, může to celé vyústit ve vážné onemocnění. Cílem je, aby v místech, kde jsou poruchy, opět došlo k buněčné komunikaci, zátěžové látky byly uvolněny a vyloučeny a organismus se dostal zpět do rovnováhy. Léčba probíhá tak, že se frekvenční vzorky z terapeutické části transformují do magnetických frekvenčních vzorků, díky čemuž se frekvence dostane do každé buňky, skrz každou kost a každý orgán, čímž vytváří hloubkový účinek.

Biorezonance se využívá v těchto oblastech:

CENÍK BIOREZONANČNÍ TERAPIE – ZDRAVOTNÍ OBTÍŽE

Vstupní diagnostika a základní terapie

Úvodní sezení, zjistíme vaši anamnézu, provedeme biorezonanční diagnostiku orgánů, zátěží, alergií. Základní terapie, blokády, podpora vylučovacích orgánů a terapie vztahující se na konkrétní indikaci. Dále nastavíme individuální terapeutický plán.     

1 900 Kč / 90 - 120 min.

Následná biorezonanční terapie

Biorezonanční terapie dle individuálního terapeutického plánu.

950 Kč / 60 min., 1900 Kč / 90 - 120 min.

Biorezonanční kapky                                                                                                                    

Prodlouží a umocní efekt terapie.

v ceně

Konzultace950 Kč / 60 min.

Biorezonanční terapie proti kouření  

Biorezonanční terapie proti kouření doplněná o další podpůrné biorezonanční terapie k odblokování psychické závislosti. 

2 100 Kč / 120 min.

 

ORDINAČNÍ HODINY: 

Úterý, středa   8:00 - 20:00

NUTNÁ TELEFONICKÁ REZERVACE! Ing. Jana Matoušová - tel: 608 926 853

Více informací naleznete na webových stránkách www.probicom.cz.