Upravit stránku

Popis procedury:

Speciální procedura s čistými křišťály je opravdovou královskou péčí pro pokožku obličeje, krku i dekoltu. Je oázou klidu a relaxací nejen pro pleť, ale i pro celý organismus. Soustředí se na pleť s nedostatkem energie. Provádí se dvěma masážními tyčinkami z křišťálů. Masážní tyčinky s drenážním efektem se přikládají na akupresurní body, aby se docílilo detoxikace. Při masáži dochází také k vyhlazení pokožky obličeje, krku a dekoltu, zvýšení elasticity pleti, zpevnění kontur obličeje a rozjasnění pleti. Dostane se Vám příjemného uvolnění a budete se cítit jako znovuzrození.

Proč používáme čistý křišťál?

  • Lidské tělo, pokud je v harmonii, vibruje na velmi podobné energetické úrovni jako křišťál.
  • Při únavě, nedostatku odpočinku, nespavosti či při stresu a emocionálním vypětí navrátí křišťál psychiku i tělo zpět do ztracené rovnováhy.

Komu především křišťálovou terapii doporučujeme:  

Pokožce postrádající energii, živost, zářivost a zdravý barevný tón. Toto ošetření je obzvláště efektivní i u citlivé pleti.

Účinné látky:

  • Kyselina hyaluronová je významnou anti-age látkou. Posiluje soudržnost buněk, dlouhodobě hydratuje a ochrání pleť před ztrátou elasticity i nadměrným přesušením. Účinkuje proti viditelným známkám stárnutí.                                                                                                
  • Madecassoide je hodnotná součást rostliny Centella Asiatica rostoucí na Madagaskaru. Využívá se ke stimulaci pleti vlastních proteinů, které jsou důležité pro správnou kolagenovou syntézu a koloběh vody v pokožce kyselinu linolovou, která je pleti vlastní součástí. Zvyšuje ochrannou bariéru pleti a posiluje vláčnost jejího povrchu.                                           

Jak ve výsledku působí:

Kdy nedoporučujeme:

  • v případě alergie, přecitlivělosti na uvedené účinné látky,
  • poškozená kůže, onemocnění kůže,
  • kožní defekty.

Délka trvání procedury: 60 min.

Cena: 900 Kč