Upravit stránku

Medical Wellness Clinic propojuje klasickou západní medicínu s východními léčebnými postupy. Naše specializovaná klinika je první svého druhu v českém lázeňském prostředí. Zabývá se především léčbou dlouhodobých zdravotních problémů, kombinuje tradiční léčebné procedury s wellness prvky a alternativními formami medicíny. Tělesné problémy často souvisejí s psychikou, proto se při celostním přístupu zaměřujeme kromě fyziologických faktorů také na psychosociální rovinu pacienta.

Medical Wellness Clinic nabízí moderní a zajímavé metody alternativní léčby a terapie podle nejnovějších trendů. Alternativní východní léčebné postupy se tak propojují s klasickou západní medicínou. 

Alternativní léčebné postupy

Alternativní formy medicíny si získávají stále větší oblibu, a také proto tvoří základ pro nabídku procedur v Medical Wellness Clinic. Klientům nabízíme metody tradiční čínské medicíny postavené na principech odhalování příčin zdravotních problémů. V symbióze s osvědčenými postupy lázeňské péče se jedná především o prevenci a léčbu chronických zdravotních onemocnění či bolestivých stavů.

Příznivci těchto metod léčby mají možnost využít například celostní medicínu biorezonanční metodou, jenž respektuje principy západní, ale také tradiční čínské medicíny a zaměřuje se na přesnou diagnostiku, odhalení skrytých příčin onemocnění a její následnou léčbu.

K léčebným procedurám, jejichž popularita stále roste, a které můžete také v Medical Wellness Clinic vyzkoušet, patří například lokální kryoterapie, oxygenoterapie nebo baňkování.

Neméně vyhledávané jsou i wellness procedury jako přírodní léčba tělovými svícemi, thajská masáž a shiatsu, masáž bylinnými a rýžovými měšci nebo detoxikační zábaly či antistresová péče o pokožku.

Účinná léčba bolesti a neinvazivní estetická péče

Novinkou v léčbě bolesti je neinvazivní individuální terapie nazvaná po moderním přístroji TR-THERAPY. Volně prodejná procedura je určena klientům s akutními i chronickými obtížemi pohybového systému nebo sportovcům. Během terapie dochází k uvolnění hypertonických svalů, regeneraci a hojení tkáně, redukci otoků a úlevě od bolesti.

Medical Wellness Clinic nabízí také neinvazivní estetickou péči. Pomocí špičkového certifikovaného přístroje PROTÉGÉ ELITE jsme se zaměřili na redukci vrásek a vypnutí kontur pleti na obličeji, krku, dekoltu, ale i povadlé kůži na jiných partiích těla.