Upravit stránku

V rámci naší kliniky, zaštítěné pod Léčebnými lázněmi Bohdaneč, nabízíme léčebné i relaxační proceduryestetickou péči a alternativní medicínu

Krása, zdraví i relaxace

V naší nabídce naleznete různé blahodárné terapie pro vaše zdraví a dokonalý odpočinek těla i mysli. Jedná se o procedury v oboru termoterapie, pohybové a fyzikální terapie, koupele, ale i voňavé zábaly, úžasné masáže nebo odpočinek ve wellness zóně. 

Estetická péče pomáhá ke zlepšení vzhledu vaší pleti díky procedurám zaměřeným na její obnovu, hydrataci či antistresovou péči. Dále můžete využít unikátní přístroj Vanquish me, který nahrazuje liposukci a to zcela bezbolestně.       

Alternativní léčba respektuje principy západní, ale také tradiční čínské medicíny. Neléčí jen příznaky nemoci, ale její zárodek a vyvaruje se lékům. V této oblasti poskytujeme celostní muzikoterapii, biorezonanční metody BICOM a iridologii.

Volně dostupné procedury vs. konzultace s lékařem

Všechny relaxační a estetické procedury si můžete zakoupit zcela volně, oproti tomu na některé léčebné procedury bude potřeba podstoupit vstupní lékařskou prohlídku nebo konzultaci s lékařem z důvodu možných kontraindikací. U každé jednotlivé procedury, na kterou je potřeba podstoupit lékařskou prohlídku, je tato informace viditelně uvedena. Více o lékařské prohlídce naleznete v této sekci