Upravit stránku

Popis procedury:

Anti-age exkluzivní procedura je zaměřena především na zralou, stresovanou pokožku se známkami povadlosti, únavy a vyčerpání. Je také určena pro pleť vykazující hormonálně podmíněné stárnutí a změny. Čerpá z nejnovějších studií a testů z oblasti kosmetologie, medicíny a farmakologie.

Komu především anti-age péči doporučujeme:

Pečuje o pokožku zhruba od 45. roku věku, pokud jsou však na pleti patrné a extrémně viditelné známky stárnutí nepřiměřené danému věku, lze proceduru absolvovat i v mladším věku, proto, aby byla pleť opět schopna přiměřeně reagovat a dostatečně vykonávat své přirozené funkce.

Účinné látky:

  • Extrakt z kmenových buněk stromu argan pocházející z Maroka, má pozoruhodný regenerační účinek pro kmenové buňky pokožky. Poskytuje pleti více pevnosti, hustoty i elasticity a současně redukuje hluboké vrásky a linie.
  • Signal-Peptid EDP3 (Elastin Delivering Peptide 3) je bio-peptid zapouzdřený v lipozomech, který stimuluje epidermální faktor růstu pokožky (EGF). Aktivuje tvorbu látek nacházejících se v pleti, jako je kyselina hyaluronová, kolagen a elastin. Podporuje tvorbu a obnovu kožních buněk. Zpevňuje obličejové kontury a výrazně navyšuje elasticitu pleti. Současně zvyšuje její hydrataci.
  • Důležitý faktor pleti zvaný EGF = EPIDERMAL GROWTH FACTOR neboli Epidermální růstový faktor pokožky: jedná se o přirozenou funkci pleti, jejíž aktivita se s postupujícím věkem výrazně snižuje. Tento faktor objevili dva vědci – Stanley Cohen a Rita Levi-Moltancini. V roce 1986 za tento převratný objev obdrželi Nobelovu cenu za medicínu.

Jak ve výsledku působí:

Kdy nedoporučujeme:

  • v případě alergie, přecitlivělosti na uvedené účinné látky,
  • poškozená kůže, onemocnění kůže,
  • kožní defekty.

Délka trvání procedury: 60 min./45 min.

Cena: 550 Kč/ 45 min.