Upravit stránku

Přijeďte si k nám zarelaxovat. Během relaxačních procedur vás čeká báječný odpočinek těla i mysli. Naše wellness zóna vám nabízí velký a krásný plavecký bazén jako stvořený pro relaxaci ve vodě, finskou a parní, solnou jeskyni i trochu aktivnější část - fit posilovnu a Aqua aerobic.

Dále si můžete prohlédnout a objednat účinnou proceduru pro úlevu od bolesti TR-Therapysuchou uhličitou koupelbaňkování či pro posílení obranyschopnosti organismu také oxygenoterapii

Vyberte si ze široké nabídky masáží. Odpočinout si můžete během klasické masáže, wellness masážeAmma masáže, která vychází ze spojení východní filosofie práce s tělem a moderními požadavky dnešní doby na rychlou regeneraci člověka či dalších. 

Příjemné pocity vám navodí také relaxační koupele a zábaly. Například zábal se zeleným čajem zpomaluje proces stárnutí a posiluje imunitní systém a Anticelulitidní zábal je velmi účinná procedura, která pomáhá při tvarování postavy. V přehledu zábalů naleznete mnoho dalších zajímavých procedur.