Upravit stránku

TR-THERAPY vám pomůže od bolesti, uvolní svaly a podpoří regeneraci tkání

TR- Therapy je neinvazivní terapeutická metoda založená na interakci radiofrekvenčního proudu s biologickými tkáněmi. Radiofrekvenční proud je do těla přenášen přes kontaktní povrch aplikačních elektrod. Rozptýlením proudu nastává selektivní zvýšení teploty ve tkáních, a to vede k výsledným efektům, jako je zmírnění bolesti, uvolnění svalů, lokální zvýšení krevní cirkulace, podpoře regenerace tkání a zmenšení otoku.

Jak probíhá terapie

Odborně vyškolený fyzioterapeut do blízkosti léčené oblasti umístí elektrodu. Následně na léčenou oblast aplikuje vhodné množství vodivého krému a za pomoci druhé elektrody ošetřuje léčenou oblast. Radiofrekvenční proud nejprve působí na povrchovou svalovou tkáň a následně selektivně na svalové a vazivové úpony hlouběji v tkáni. Během terapie budete pociťovat příjemné teplo a přesně cílené masážní pohyby fyzioterapeuta. 

TR-Therapy pomáhá i vrcholovým sportovcům

Terapeutická metoda TR-Therapy poskytuje skvělou regeneraci i při vrcholovém a extrémním sportu. Terapie je proto využívána během různých sportovních akcí a účinky mimo jiné potvrzují například:

  • Jaromír Jágr (hokejista) a jeho tým Rytíři Kladno

  • Šárka Strachová (lyžařka)

  • EURO 2016 (česká a portugalská fotbalová reprezentace)

  • Pavel Kolář (Fyzioterapeut)

  • Romano de Santis, M.D. (Fyzioterapeut, Itálie)

Indikace aneb k čemu se hodí TR-Therapy

Kontraindikace aneb kdy TR-Therapy není vhodná

Délka trvání procedury: 50 min.

Cena: 1 000 Kč